Aktuální projekty

srp 03 2017

V rámci divize Infrastutura v obci Zálepy u Dolních Břežan pracujeme od letošního dubna na tlakové kanalizaci, vodovodu a přípojkách. Celková hodnota zakázky přesahuje 10 miliónů korun. Práce budou dokončeny v přůběhu října.

Zemni prace

 

čec 26 2017

Pro nového zákazníka provádíme bytové elektroinstalace po celém Mnichově. Jedná se o velké luxusní rodinné domy. Dále dokončujeme hrubé instalace šesti řadových domů na okraji Mnichova.

čen 01 2017

Podílíme se na zajímavém projektu firmy H3 ateliér, pro kterou provádíme elektroinstalace v domcích budovaných z vyřazených kontejnerů. Domky nebo chaty jsou většinou sestavené ze jednoho nebo ze dvou kontejnerů, mohou být doplněné lehkou komfortní terasou. Základem stavby jsou původně 40stopové lodní kontejnery. Výhodou jsou především krátký termín dodání, zajímavá cena a mobilita. Více info zde na blokki.cz

bře 07 2017

V Mnichově pracujeme na elektroinstalacích ve dvou podobných objektech základních škol. Školy na Bauhaus Platz a Ruth Drexer Strasse jsou navrženy na shodné platformě a budou připravovat žáky ve velmi moderně a funkčně zbudovaných třídách se vším nutným zázemím. Obě náročné zakázky skončí během prázdnin tohoto roku. Eltico zajišťuje silnoproudé rozvody, datovou a zabezpečovací  část a ozvučení objektů včetně garáží.

Back to top